Скажите 11-100+200*1000:200

+2
Ответы (1)
  1. 12 апреля, 16:52
    0
    1) 200*1000=20 000

    2) 20 000:200=1000

    3) 11-100 = - 89

    4) - 89 + 1000 = 911