9094+228648/b-19044/y, zroj b = 56, y=36

+1
Ответы (1)
  1. 6 июля, 09:44
    0
    9094+228648:56-19044:36=

    228648:56=4083

    19044:36=529

    9094+4083=13177

    13177-529=12648