Помогите решить: 2 х+3 (х-1) = 5 х

+5
Ответы (2)
  1. 21 марта, 20:11
    0
    2 х+3 (х-1) = 5 х

    21+3 х-3=5 х

    18+3 х=5 х

    3 х-5 х=-18

    -2 х=-18

    х=9

    Ответ: 9
  2. 21 марта, 20:37
    0
    Я шо знаю

    ...