5

8-4_=;

7

4 11

7 __-3__;

15 15

+2
Ответы (1)
  1. 4 ноября, 10:08
    0
    1) 4 5/7 = 33/7

    8-33/7=56/7-33/7=23/7 = 3 2/7

    2) 7 4/15 = 109/15

    3 11/15 = 56/15

    109/15-56/15 = 53/15 = 3 8/15