1) 18,3*0,5 - 5,81 * 0,5

2) 221,07 * 07 + 21,07*7,2

3) 38,6 * 1.8 + 1,8 * 2,7

4) 10,27*5.1+8,3*5.1

+2
Ответы (1)
  1. 10 сентября, 05:07
    0
    1) 9.15-2.905=6.245

    2) 154.749+151.704=306.453

    3) 69.48+4.86=74.34

    4) 52.377+42.33=94.707