3/4•5/7

7/9•3/7

5/8•1 1/15

5-1 1/9•2 2/5

+2
Ответы (1)
  1. 8 января, 11:35
    0
    3/4*5/7=15/28.

    7/9*3/7=3/9=1/3

    5/8*1 1/15=5/8*16/15=2/3

    5-1 1/9*2 2/5=5-10/9*12/5=5-8/3=5-2 2/3=2 1/3