1) 5 1/2 * (-8 1/11) = ? 2) - 3,84 * (-1) = ?

+4
Ответы (1)
  1. 18 ноября, 12:56
    0
    1) - 11/2 * 89/11=-89/2=-44,5

    2) 3,84