1) (1494+1854) : (1104-1077) •378

2) 27463•0+37400:136

3) (76 144:19-3928) • 751+60 521

+2
Ответы (1)
  1. 18 сентября, 14:11
    0
    1) (1494+1854) : (1104-1077) •378

    1494+1854=3348

    1104-1077=27

    3348:27=124

    124*378=46872

    2) 27463•0+37400:136

    27463*0=0

    37400:136=275

    0+275=275