8820+7765-25+20485-130-143

+1
Ответы (1)
  1. 27 марта, 14:09
    0
    8820 + 7765 = 16585

    16585 - 25 = 16560

    16560 + 20485 = 37045

    37045 - 130 = 36915

    36915 - 143 = 36772

    Ответ: 36772