У звязку з пидвыщенням розряду робитнык став замисть 4800 грн одержуваты 6000 грн. На скилькы видсоткив пидвыщилася зарплата робитныка?

+4
Ответы (1)
  1. 22 мая, 00:02
    0
    6000-4800=1200 повысили

    4800-100%

    1200-?%

    1200*100:4800=25%на столько повысилась зарплата

    можно по другому тоже

    4800-100%

    6000-?%

    6000*100:4800=125%

    125-100=25 % повысилась зарплата