1) - 60,6*32,5=? 3) - 0,851*8,74=? 5) - 0,394 * (-5,2) = ? 7) - 22,1*63,3=? 9) - 87,1 * (-0,36) = ?

2) 8,43 * (-4,4) = ? 4) 7,19 * (-6,4) = ? 6) - 8,65*22,6=? 8) - 93,8 * (-9,07) = ? 10) - 0,619 * (-98,8) = ?

+2
Ответы (1)
  1. 17 ноября, 11:21
    0
    1) - 60.6*32.5 = - (60.6*32.5) = - 1969.5

    3) - 0.851*8.74 = - (0.851*8.74) = - 7.43774

    5) - 0.394 * (-5.2) = 0.394 * 5.2 = 2.0488

    7) - 22.1 * 63.3 = - (22.1 * 63.3) = - 1398.93

    8) - 93.8 * (-9.07) = 93.8 * 9.07 = 850.766

    9) - 87.1 * (-0.36) = 87.1 * 0.36 = 31.356