1. - 44 + 9 = ?

2. - 88 + 5 = ?

3. 11 + (-11) = ?

4. 14 + (-80) = ?

5. - 99 + 3 = ?

6. - 50 + 20 = ?

7. 71 + 89 = ?

8. 19 + (-13) = ?

9. - 77 + 50 = ?

10. - 50 + 60 = ?

11. 30 + (-44) = ?

Буду очень благодарна)

+2
Ответы (2)
  1. 20 января, 02:34
    +2
    1. - 44 + 9 = - 35

    2. - 88 + 5 = - 83

    3. 11 + (-11) = 11-11=0

    4. 14 + (-80) = 14-80=-66

    5. - 99 + 3 = - 96

    6. - 50 + 20 = - 30

    7. 71 + 89 = 160

    8. 19 + (-13) = 19-13=6

    9. - 77 + 50 = - 27

    10. - 50 + 60 = 10

    11. 30 + (-44) = 30-44=-14
  2. 20 января, 04:18
    0
    1. - 35; 2. - 83; 3. 0; 4. - 66; 5. - 96;. 6. - 30; 7. 160; 8. 6; 9. - 27; 10. 10; 11. - 14.