Х + 5/7 = (-3/8) * 1 1/3

+2
Ответы (1)
  1. 21 января, 03:26
    0
    X+5/7 = (-3/8) * 11/3

    x = (-3/8*4/3) - 5/7

    x=-1/2-5/7

    x=-7/14-10/14

    x=-17/14

    x=-2.5/56