Вычислить векторы:

Вектор m1 = вектор a + вектор b

Вектор а (-5; -4; -3), вектор b (-5; 4; 3)

+2
Ответы (1)
  1. 31 декабря, 11:04
    0
    M1=a+b = (-5-5; -4+4; -3+3) = (-10; 0; 0)