3,8*1,7-36,24:12

53,4:15+224:100-36:8

+5
Ответы (2)
  1. 15 июня, 21:24
    0
    38*1,7-36,27:12=33,28

    53,4:15+224:10-36:8=1,3
  2. 15 июня, 22:08
    0
    3,8*1,7-36,24:12=6,46-3,02=3,44.

    53,4:15+224:100-36:8 = 3,56+2,24-4,5=5,8-4,5=1,3