4000:800+1500:30-2800:28

+3
Ответы (2)
  1. 15 июня, 04:05
    0
    4000:800+1500:30-2800:28 = - 45
  2. 15 июня, 04:31
    0
    1) 4000 : 800 = 5

    2) 2800 : 28 = 100

    3) 1500 : 30 = 50

    4) 4 + 50 = 55

    5) 55 - 100 = - 45

    Ответ: - 45