Решу 412 680 : (450021 - 449478) * 506 - 534 162 : 762=?

+1
Ответы (1)
  1. 23 мая, 13:06
    0
    1) 450021 - 449478=543

    2) 412680:543=760

    3) 534162:762=701

    4) 760*506=384560

    5) 384560-701=383859

    Ответ: 383859