Sin 2,5a cos 1,5a + sin 1.5 a cos 2,5 a + cos (4 п-а)

+1
Ответы (1)
  1. 22 апреля, 17:53
    -1
    Решение

    Sin 2,5a cos 1,5a + sin 1.5 a cos 2,5 a + cos (4 п-а) =

    = sin (2,5a + 1,5a) + cosa = sin4a + cosa