34/86 * 43/51, 7/18 * 90/77, 63/64 * 48/91, 19/100 * 5/38

+2
Ответы (1)
  1. 22 июня, 18:59
    0
    34/86 * 43/51=4/3 = 1 1/3

    7/18 * 90/77=5/11

    63/64 * 48/91=12/13

    19/100 * 5/38=10