2) 4 + (- 8) - 19 - (- 15) - 40

3) 5 7/8 + (3 5/12) - (-1 7/16)

+4
Ответы (1)
  1. 27 апреля, 09:59
    0
    2) 4-8-19+15-40=-48

    3) 57/8+35/12+17/16=533/48