180*300 + (10.032-2.903)

+4
Ответы (2)
  1. 28 июня, 03:00
    0
    180*300 + (10.032-2.903) = 54000+7,129=54007,129
  2. 28 июня, 03:32
    0
    180*300=54000

    10032-2903=7129

    61129