358*10.000 - (970:10) * 100=?

+4
Ответы (2)
  1. 29 мая, 03:40
    0
    358*10.000 - (970:10) * 100=3570300

    1) 970:10=97

    2) 97*100=9700

    3) 358*10000=3580000

    4) 3580000-9700=3570300
  2. 29 мая, 05:43
    0
    1) 970:10=97

    2) 97*100 = 9700

    3) 358*10000=3580000

    4) 3580000-9700=3570300

    ответ 3570300