7215:5*100-399*200=?

1)

2)

3)

4)

+5
Ответы (2)
  1. 25 апреля, 01:35
    0
    1) 7215:5=1443

    2) 1443*100=144300

    3) 399*200=79800

    4) 144300-79800=64500
  2. 25 апреля, 02:51
    0
    7215:5*100-399*200=224100