Есепти артурли тасилмен шыгар. а) коймада 60 кап куриш жане 40 кап кумшекер болды. дукенге 30 кап жонелтилди. коймада неше кап калды

+1
Ответы (1)
  1. 29 декабря, 20:49
    0
    60+40=100 100+30=130 керы есеп 130-30=100 100-40=60