Есепти шыгар, кери есеп курастыр жане оны шыгар. карандаш 15 тенге даптер 9 тенге турады даптер карандаштан неше тенге арзан?

+5
Ответы (1)
  1. 23 мая, 16:49
    0
    15-9=6 (тг) - алты тенгеге даптер арзан

    Кери есеп:

    15-6=9 (тг) - тогыз тенгеге карандаш кымбат турады