Знайди 1/8 вид 24 1/3 вид 30 1/4 вид 20 л 1/7 вид 63 1/6 вид 48 кг 1/9 вид 18 мм

+4
Ответы (1)
  1. 24 июня, 08:00
    0
    24/8*1=3

    30/3*1=10

    20/4*1=5 л

    63/7*1=9

    48/6*1=8 кг

    18/9*1=2 мм