518282*188:5883+88-82828:45=

+3
Ответы (2)
  1. 15 июля, 08:49
    0
    518282*188=97437016

    97437016/5883=16562,47

    82828/45=1840,62

    16562,47+88=16650,47

    16650,47-1840,62=14809,85
  2. 15 июля, 09:21
    0
    518282*188:5883+88-82828:45 = 14809.9