Вычисли значение при х=93 у = 83 з=1000 3 з (2 х+3 у) =

+1
Ответы (2)
  1. 2 апреля, 16:36
    0
    3*з * (2 х+3 у)

    Х=93

    У=83

    з=1000

    3*1000 (186+249) = 3*1000*435=1305*1000=1 305 000

    Удачи!
  2. 2 апреля, 18:25
    0
    Если х=93 у = 83 з=1000, то

    3 з (2 х+3 у) = 3*1000 (2*93+3*83) = 3000 (186+249) = 1305000