27+48=,39+14 =,100-12 =,21+65 =,72-15 =.93-27 =,64-17 =,82-28=,41-29=

+4
Ответы (2)
  1. 13 мая, 15:37
    0
    27+48=75

    39+14=53

    100-12=88

    21+65=86

    72-15=57

    93-27=66

    64-17=47

    82-28=54

    41-29=12
  2. 13 мая, 16:19
    0
    27 + 48 = 75,

    39+14 = 53,

    100 - 12 = 88,

    21 + 65 = 86,

    72 - 15 = 57,

    93 - 27 = 66,

    64 - 17 = 47,

    82 - 28 = 54,

    41 - 29 = 12.