7-73+73-327:6+3*8+37=

+5
Ответы (2)
  1. 28 марта, 01:43
    0
    7 - 73 + 73 - 327 / 6 + 3 * 8 + 37 = 13,5
  2. 28 марта, 02:44
    0
    7-73+73-327:6+3*8+37=-10.5

    1) 327:6=54.5

    2) 3*8=24

    3) 7-73=-66

    4) - 66+73=7

    5) 7-54.5 = - 47.5

    6) - 47.5+37=-10.5