5/7+3/2=

2/3-2/5=

4 1/2-3 3/8=

8 5/6+7/8=

Помогите!

+2
Ответы (1)
  1. 4 мая, 15:05
    0
    21/14=1 7/14

    6/15=2/5

    9/2-27/8=36/8-27/8=9/8=1 1/8

    53/6+7/8=212/24+21/24=233/24=5 13/24