205 х2-360:6

180:3+40x20

3245+132x3-248:4

250x2:10+1570

1000:5x2-251

663:3+102x2-150

+2
Ответы (1)
  1. 8 декабря, 11:13
    0
    205*2=410

    360:6=60

    410-60=350

    180:3=60

    40*20=80

    60+80=140

    250*2=410

    410:10=41

    41+1570=1611