144*322=

564*78=

421*99=

180*320=

+4
Ответы (2)
  1. 22 марта, 22:08
    0
    144*322=46 368

    564*78=43 992

    421*99=41 769

    180*320=57 600
  2. 22 марта, 22:55
    0
    144*322=46368;

    564*78=43992;

    421*99=41679;

    180*320=57600.