7 мен с нын кобейтындысын орнек турынде жаз. с=100,90,80

+4
Ответы (2)
  1. 1 февраля, 19:43
    0
    7*100=700

    7*90=630

    7*80=560
  2. 1 февраля, 20:38
    0
    7*100=700

    7*90=630

    7*80=560