7,371: (5-3,18) + 2,05 * (17,82-7)

+4
Ответы (1)
  1. 1 июля, 04:18
    0
    1) 5-3,18=1,82

    2) 17,82-7=10,82

    3) 2,05*10,82=22,181

    4) 7,371:1,82=4,05

    5) 22,181+4,05=26,231