272: (448: (-112) * 34)

-368: (-8) : (-23)

+5
Ответы (1)
  1. 19 января, 02:35
    0
    1) 272: (448: (-112) * 34) = - 2

    448: (-112) = - 4

    -4*34=-136

    272: (-136) = - 2

    2) - 368: (-8) : (-23) = - 2

    -368: (-8) = 46

    46: (-23) = - 2