22,895

- 5,678.

6,07

- 3,4

20,02

- 9,243

7,1

-0,1234

+3
Ответы (2)
  1. 7 ноября, 00:22
    0
    22,895 - 5,678=17,217

    6,07 - 3,4=2,67

    20,02 - 9,243=10,777

    7,1-0,1234=6,9766
  2. 7 ноября, 01:00
    0
    22.895 - 5,678 = 17.217

    6.07 - 3.4 = 2,67

    7,1 - 0,1234 = 6,9766