1) Упростите выражение √6 (√2+√5)

(√7-√3) (√7+√3)

(√10+√8) в квадрате

+5
Ответы (1)
  1. 20 января, 17:13
    0
    √6 (√2+√5) =√12+√30=2√3+√30=8.9

    (√7-√3) (√7+√3) =√7 в квадрате -√3 в квадрате=7-3=4

    (√10+√8) в квадрате= (10+2√2) в квадрате=10+4√20+8=10+8√5+8=18+8√5=35.8