30 * 2,9 - 2,9 * 28 + 28*2,7 - 2,7*26 + 26*2,5-2,5 * 24+24*2,3-2,3*22=

+4
Ответы (1)
  1. 29 мая, 19:42
    0
    30 * 2,9 - 2,9 * 28 + 28*2,7 - 2,7*26 + 26*2,5-2,5 * 24+24*2,3-2,3*22=2,9 (30-28) + 2,7 (28 - 26) + 2,5 (26-24) + 2,3 (24-22) = 2,9*2 + 2,7*2 + 2,5*2+2,3*2=2 * (2,9*2 + 2,7 + 2,5+2,3) = 2 * (5+5,4) = 2*10,4=20,8