1) 0,5*45=

2) 0,4*40=

3) 0,2*9=

4) 0,8*5=

5) 0,7*3=

6) 0,3*25=

7) (1,7+2) * 4=

8) (5,3+1,4) * 3=

9) (6,15+3,5) * 5=

+2
Ответы (2)
  1. 6 ноября, 05:15
    0
    1) 22.5

    2) 16

    3) 1.8

    4) 4

    5) 2.1

    7) 14.8

    8) 20.1

    9) 33.25
  2. 6 ноября, 07:58
    0
    1) 0,5·45=22,5

    2) 0,4·40=16

    3) 0,2·9=1,8

    4) 0,8·5=4

    5) 0,7·3=2,1

    6) 0,3·25=7,5

    7) (1,7+2) ·4=6,8+8=14,8

    8) (5,3+1,4) ·3=15,9+4,2=20,1

    9) (6,15+3,5) ·5 = 30,75+17,5=48,25