8 1/2-3 1/2: (2 1/2+1 3/4) * 2 3/7=

+5
Ответы (1)
  1. 8 декабря, 02:33
    0
    1) 2 1/2+1 3/4=4 1/4

    2) 3 1/2:4 1/4=14/17

    3) 14/17*2 3/7=2

    4) 8 1/2-2=6 1/2