9 * (48:8) - 5*8-3*2=ответы

+2
Ответы (1)
  1. 20 апреля, 10:40
    0
    9· (48:8) - 5·8-3·2=8

    1) 48:8=6

    2) 9·6=54

    3) 5·8=40

    4) 3·2-6

    5) 54-40=14

    6) 14-6=8