1-25/2=

2-5/8=

7-9/16=

6-1 3/5=

4-2 1/5=

5-3/8-2 5/8=

910/17-4 15/17=

4 19/29-2 23/29=

16 11/17-10 15/17=

2 7/18-1 11/18=

2 6/8

7/19

1 25/29

1 3/8

14/18

4/29

5 13/17

6 7/16

4 2/5

1 4/5

4 12/17

+4
Ответы (1)
  1. 28 августа, 05:44
    0
    1 - 25/2 = 1 - 12 1/2 = 2/2 - 12 1/2 = - 12 1/2

    2 - 5/8 = 1 8/8 - 5/8 = 1 3/8

    7 - 9/16 = 6 16/16 - 9/16 = 6 7/16

    6 - 1 3/5 = 5 5/5 - 1 3/5 = 4 2/5

    4 - 2 1/5 = 3 5/5 - 2 1/5 = 1 4/5

    5 - 3/8 - 2 5/8 = 4 8/8 - 3/8 - 2 5/8 = 4 5/8 - 2 5/8 = 2

    9 10/17 - 4 15/17 = 8 27/17 - 4 15/17 = 4 12/17

    4 19/29 - 2 23/29 = 2 48/29 - 2 23/29 = 25/29

    16 11/17 - 10 15/17 = 15 28/17 - 10 15/17 = 5 13/17

    2 7/18 - 1 11/18 = 1 25/18 - 1 11/18 = 14/18 = 7/9