A) - 4.1*1.2=

B) 5.2 * (-3) =

C) - 2 * (-3.7) =

D) - 7*1,21=

+3
Ответы (1)
  1. 7 марта, 15:09
    0
    A) - 4.1*1.2=-4,92

    B) 5.2 * (-3) = - 15,6

    C) - 2 * (-3.7) = 7,4

    D) - 7*1,21=-8,47