4,06 * 0,0058+3,3044895 - (0,7584:2,37+0,0003:8)

+4
Ответы (1)
  1. 8 июля, 00:15
    0
    1) 0.7584:2.37=32

    2) 0.0003:8=0.0000375

    3) 32+0.0000375=32.0000375

    4) 4.06*0.0058=0.023548

    5) 0.023548+3.3044895=3.3280375

    6) 3.3280375-32.0000375 = - 28.672

    Ответ: - 28.672