7584 / (403-87) + 6293/29

+2
Ответы (1)
  1. 23 октября, 09:45
    0
    7584 / (403-87) + 6293/29

    1) 403-87=316

    2) 7584/316=24

    3) 6293/29=217

    4) 217+24=241