729010+19192*4-8645:5

+3
Ответы (1)
  1. 17 мая, 23:05
    0
    729010+19192*4-8645:5=804049

    1) 19192*4=76768 2) 8645:5=1729 3) 729010+76768=805778

    4) 805778-1729=804049