Как решить 8_4_12_3=11 и 8_4_12_3=6

+1
Ответы (1)
  1. 31 мая, 22:23
    0
    1) 8:4+12-3=11

    8:4=2

    2+12=14

    14-3=11

    2) 8:4+12:3=6

    8:4=2

    12:3=4

    2+4=6