Решить уравнение:

||х|-4|=5

+2
Ответы (2)
  1. 3 декабря, 02:43
    0
    |x|-4=5

    x=9 або

    |х|-4=-5

    |х|=-5+4

    х=-1 - не мае розв'зку

    х=9 або х=-9
  2. 3 декабря, 03:57
    0
    X=4+5

    X=9

    9-4=5

    5=5

    понятно?