Накресли прямокутник який складено з двох квадратов из стороною 2 см. обчисли його периметр та площу

+4
Ответы (2)
  1. 11 декабря, 05:48
    0
    P=12 см S=8 см

    P = (4+2) •2=12 см

    S=4•2=8 см
  2. 11 декабря, 07:17
    0
    P = (4+2) •2=12 см

    S=4•2=8 см